ferrum gym spor salonu

DERSLER

Ferrum

Fitness ;
Sağlığınız için harekete geçme zamanı geldi ise sizi hedeflerinize ulaştıracak sınırsız hizmetler Ferrum Gym Spa’da sizleri bekliyor. Her üyemizin mentâl ve fiziksel ihtiyaçlarına göre harmanlanmış antrenman programları uzman ekibimizce hazırlanıyor. Vücut ölçümlerine göre hazırlanan programlarımız zayıflama, kilo alma, postür gelişimi, fizik tedavi / rehabilitasyon ve dayanıklılık gibi farklı beklentilere sahip her yaş grubundan üyelerimize cevap verebilecek bir çeşitlilik gösteriyor.

Cardio ;
 Cardio antrenmanları kalp ve damar sisteminin aktive edildiği ve kasların oksijen kullanarak (aerobik) enerji üretmesi prensibine dayanan aktiviteler grubudur. Metabolizmayı hızlandırmak, dolaşım ve solunum fonksiyonlarını geliştirmek, yağ yakımı sağlamak ve zihinsel performansı artırmak açısından en etkili egzersizlerdir. Cardio antrenmanları ekipmanlar ile yapılabileceği gibi uzman antrenörler eşliğinde stüdyo dersleri içerisinde de uygulanabilmektedir. Doğru türde, doğru yoğunlukta ve sıkılmadan Cardio çalışmalarına katılmak için sizleri Ferrum Gym Spa’ya bekliyoruz.

Ferrum
Ferrum

Personal Training ;
Ferrum Gym Spa kişisel vücut analizleri ve buna uygun beslenme programlarını içeren, uzman antrenörler eşliğinde,kişiye özel “Personal Training”paketlerini de üyelerine sunuyor.Bire bir eğitmenler eşliğinde,vücut ölçümlerinize uygun beslenme programlarıyla desteklenen kişisel egzersiz programları ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.Fiziksel durumunuza ve hedeflerinize odaklanan profesyonel antrenörlerimizden alacağınız bilimsel danışmanlık hizmetleri ile arzuladığınız sonuçları elde etmek artık çok daha hızlı ve eğlenceli olacak.

Yoga ; 
Yoga bireysel bilinç ile evrensel farkındalığa erişmek için zihin, beden ve ruhun bütünlük içerisinde çalıştırılmasını temel alan bir yaşam biçimidir. Vücut ağırlığınızı kullanarak denge ve nefes egzersizleri sayesinde fiziksel dayanıklılık ve esnekliğinizi artırırken zihinsel farkındalığa ve ruhsal dinginliğe erişebilirsiniz.

Ferrum
Ferrum

Pilates ; 
Çoğu zaman yoga ile benzeştirilen Pilates vücudun esnekliğine ilave olarak gücünü ve dayanıklılığını da geliştirmeyi hedefler. Egzersiz çeşitliliği ve ekipman kullanımı sayesinde farklı kas gruplarının bölgesel olarak hedeflenmesine olanak verir. Sakatlanma riskinizi minimuma indirerek güçlenmek, esneklik kazanmak ve duruş bozukluklarını gidermek için ideal bir seçenek oluşturur. Son yıllarda pilates teknikleri ve ekipmanlarında yaşanan gelişmeler sayesinde tüm dünyada yükselen bir trend olmuştur.

Core Training ;
 İnsan bedeninin en işlevsel bölgesi karın ve bel bölgesidir. Gövdeniz ve bacaklarınız arasındaki denge tüm bedeninize etki eder. Sağlık ve fiziksel performansın yanı sıra estetik görünüş açısından da karın ve bel bölgesi egzersizleri büyük önem taşır. Bu sebeplerle karın ve bel kaslarınızı sıkılaştırmak ve güçlendirmek amacıyla Core Training dersleri herkes için eğlenceli bir alternatiftir.

Ferrum
Ferrum

Zumba ;  
Latin danslarının aerobik egzersizlerle bütünleştiği ve enerjik müzikler eşliğinde yapılan zumba hızlı ve eğlenceli biçimde kalori yakmanın en etkili yollarından birisidir. Adeta bir parti ambiyansında kilo vermenize ve kardiyovasküler kapasitenizi yükseltmenize yarımcı olur.

Boot Camp ;
Askeri eğitimlerden ilham alınarak spor stüdyolarına uyarlanmış olan Boot Camp dersleri kardiyo, kas gelişimi, metabolizma hızlandırma gibi farklı sonuçları bir arada elde etmek isteyen spor severler için uygun bir egzersiz türüdür. Ekip ruhu içerisinde ve disiplinli bir atmosferde uzman eğitmenler tarafından sürdürülen Boot Camp egzersizleri motive olmayı kolaylaştırırken, tek başına spor yapmaktan sıkılan kişiler için ideal bir alternatif sunar.

Ferrum
Ferrum

Spinning ;
Tempolu müzik eşliğinde ve özel aydınlatmalı bir stüdyoda zorluk derecesi ayarlanabilen bisikletler ile sürdürülen spinning derslerinde amaç hızlı kalori yakımı, dayanıklılık ve kardiyovasküler gelişimdir. Her katılımcı bisikletinin pedal sertliğini kendine göre ayarlayarak eğitmenin belirlediği tempoyu ve pozisyonu takip eder. Eğlenceli, enerjik ve grup halinde egzersizlerden hoşlanan kişiler için uygun bir alternatiftir.

Aerobik ; 
Bir platform yardımıyla eğitmenler tarafından belirlenen tempo ve ritimler takip edilerek gerçekleştirilen aerobik bir egzersiz türüdür. Dünyada grup egzersizlerinin ilk kez ortaya çıktığı 80’li yıllarda yaygınlaşmış ve her spor salonunun vazgeçilmezi olmuştur. Kalori yakmak, metabolizmayı hızlandırmak, denge ve ritim duygusunu geliştirmek isteyenler için etkili bir seçenektir.

Ferrum

Sizi Arayalım

Daha Sağlıklı ve Fit Bir Vücut İçin Hedefine Ulaşmak İçin ,
Randevu Formunu Doldur, Hemen Seni Arayalım.

SOSYAL MEDYA!

© FerrumGym - Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım: CemUcal.Net